Unutursam Fısılda

Yazmak için sağlıklı bir zaman değil benim için. Hani üstüste olumsuzlukların yaşandığı zamanlarda oluşan ruh çöküntüsü ile hayata bakışımız bi değişir ya öyle zamanlarda olumlu bakmak, sevgiyle bakmak zorlaşır işte. Kısa sürebilir, uzun sürebilir ama sonra unutturacak iyi veya kötü başka şeyler yaşanır. Geçer gider… Ya da öyle sanırız oysa bizi hep kuytuda bekler…

Sevipte uzak durmak, sevipte uzuuun yıllar ayrı düşmek… Birbirimizin hayatına dokunmadan büyümek… Dokunmak istesek ne olur acaba? kovar mı, sarılır mı bilemeden yaşamak. Paylaşılabilecek mutlulukları, acıları, muhabbetleri, düğünleri, bayramları kaçırmak. Sevmesem acıtır mı içimi?

Bunalım benim işim değil çıkmasını bilirim… Ama önce yaşamam gereken duyguları yaşamalıyım… Bolca ağlamalıyım… Yazarsam unutmam. Unutursam fısılda… (film ismi miydi o?)

 

Edit: bu yazı elinde büyüdüğüm, birlikte büyüdüğüm, elimde büyüyen, elimde büyümesi gerekirken sevip,sarıp sarmalayamadığım eş, dost, akrabalarıma ve de sonradan hayatıma dahil olmuş türlü sebeplerle veya sebepsiz hayatımdan canımı acıtarak çıkıp giden arkadaş ve dostlarıma ithaf edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s