Yine yeniden Doğal Yaşam Parkı

Hafta sonu Eşimin memleketinden Amcaoğlu geldi, hoşgeldi. Çok hoştur kendisi, çok doğaldır o doğallığına çok güleriz zaten. Daha önce gelmelerinde hep Doğal Yaşam Parkına gitmek istedi ama biz bir bahaneyle hep ilgisini başka yöne çekip onu bu isteğinden vazgeçirdik. Koskoca adam yahu ne işin var Doğal Yaşam Parkında di mi? 

O değil ben çok büyük konuşmuşum. Kumrim daha 2-2,5 yaşındayken gittiğimizde bu son olur demiştim. O kadar büyük bir alan ki gez gez bitmiyor sonlara doğru ne hayvanlara bakabildik ne başka bişi o kadar yorulduk ki bir an önce arabamıza kavuşmak olmuştu dileğimiz. 

Sonra geçen sene Meriç ‘Biz hiç hayvanat bahçesine gitmedik’ demesin mi? napalım bir bayram günümüzü Meriç’in isteği üzerine yine orada geçirdik neyse ki o zaman çok sıcak değildi de daha kolay atlatmıştık. 

Derkennnn üçüncü kez olmaz artık diyorduk kiii Ah işte Kocamın amcaoğlu ta memleketten gelmiş şu yılan görme arzusunu yerine getirmek olmaz deyip düştük yollara. Ama bu kez durum farklı ara ara oturup dinlenmeme rağmen çok yoruldum. En azından gebeyken gidilmemesi tavsiye olunur.

Kumrim de amcaoğlu da hayatlarından memnun olunca yorgunluğa değdi desek de bir daha gitmeyiz demiyor, gidene de engel olmuyoruz 🙂

İşte fotoğraflardan bazıları…

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s